Postavíme dům a vy z něj vytvoříte domov

Některá rozhodnutí jsou na mnoho let dopředu, třeba jako výběr a stavba nového domu. Rodinný dům vám navrhneme, zajistíme pomoc s financováním a zrealizujeme. Na vás už bude jen vytvořit z něj dokonalý domov.

S novým domem pomůžeme i vám

Chcete rodinný dům, který bude odrážet vás, celou vaši rodinu i váš životní styl?

Od návrhu k realizaci

  • Konzultace
  • Projekce
  • Financování
  • Realizace

Váš nový dům je jen o vás

Dům navrhujeme na míru vašim potřebám a životnímu stylu

Nejprve se sejdeme a probereme všechny vaše představy. Povíte nám o všech členech domácnosti, o vašich plánech a vizích a také o vašem rozpočtu. Následně dáme vašim snům a představám formu. Vytvoříme návrh vašeho nového domu.

Společně se nad ním posadíme a vyladíme ho do posledního detailu. Vybereme střechu, okna, obklady i podlahové krytiny. Zvolíme uspořádání nábytku a kuchyňské linky. V rámci našich služeb připravíme projektovou dokumentaci, zařídíme vše potřebné pro vydání stavebního povolení, pomůžeme s výběrem vhodného financování a poradíme s možnostmi v dotačním programu Zelená úsporám.

Poté už přistoupíme k zahájení hrubé stavby. Pak už se jen párkrát vyspíte a je to tady. Vše v řádném termínu dokončíme a zkolaudujeme. A ostatní už je jen a jen na vás.

Spolehlivost, ověření řemeslníci i kvalitní materiály

Na tom všem nám opravdu záleží. Již několik let se pohybujeme v oblasti stavebnictví a víme, co je důležité. Při stavbě rodinného domu na klíč používáme jen materiály od námi prověřených výrobců. Veškeré naše práce provádí party léty osvědčených a spolehlivých řemeslníků. Máme vlastní vyškolené pracovníky, díky čemuž se předejde nepříjemným situacím nebo zdržení.

Se stavbou vám pomůžeme od začátku do konce a splníme vše, co slíbíme. Nabízíme různé stupně výstavby – od základových desek, hrubé stavby, domů na dokončení až po kompletní výstavbu rodinných domů na klíč. Jsme tu pro vás i v případě, že máte již hotovou projektovou dokumentaci nebo potřebujete pouze zajistit stavební dozor.

Už několik let vám plníme sny v oblasti bydlení. S novým domem pomůžeme i vám.

NAPIŠTE NÁM

Tady všude už bydlí

Postavíme dům i vám?

PODÍVEJTE SE

Naše certifikace