Naším polem působnosti je Mělník,
ale zakázky realizujeme po celém Česku

Už několik let vám plníme sny v oblasti bydlení. Provádí novostavby a veškeré stavební služby včetně stavebních rekonstrukcí, instalací topení, rozvodů vody, plynu a elektromontáží. Hlavní naší činností je splnit vám sny o bydlení. Poskytujeme veškeré služby spojené s vyřízením stavebního povolení až po kolaudaci.

Splníme vám sny o bydlení

Pomůžeme vám s návrhem a projektem, s výstavbou i s rekonstrukcí.

 

 

Navrhujeme, stavíme i rekonstruujeme

Se stavbou i rekonstrukcí vám pomůžeme od A do Z
a vždy splníme vše, co slíbíme.

Nabízíme různé stupně výstavby – od základových desek, hrubé stavby, domů na dokončení až po kompletní výstavbu rodinných domů na klíč. Jsme tu pro vás i v případě, že máte již hotovou projektovou dokumentaci nebo potřebujete pouze zajistit stavební dozor. Také zajistíme rekonstrukci rodinného domu, celého bytu nebo jen bytového jádra. Nevrhneme ideální řešení, zajistíme stavební povolení i pomoc s financováním a vše podle vašich představ zrealizujeme.

S čím vám pomůžeme?

Spolehlivost, ověření řemeslníci i kvalitní materiály

Na tom všem nám opravdu záleží. Už několik let se pohybujeme v oblasti stavebnictví a víme, co je opravdu důležité. Při našich zakázkách používáme jen materiály od námi prověřených výrobců. Veškeré naše práce provádí party léty osvědčených a spolehlivých řemeslníků.

 

Máme vlastní vyškolené pracovníky, z nichž někteří se v oboru pohybují již 30 let. Využíváme také výhradně vlastní techniku, díky čemuž jsme schopni výrazně zkrátit termín zakázek a předejít nepříjemným situacím a zdržením.

NApište nebo zavolejte

Naše certifikace