S námi se rekonstrukce bát nemusíte

Starý rodinný dům, možná prvorepublikový, který nevyhovuje požadavkům. Nebo bytové jádro v panelovém domě, které nutně potřebuje několik úprav. Zajistíme rekonstrukci rodinného domu, celého bytu nebo jen bytového jádra. Nevrhneme ideální řešení, zajistíme stavební povolení i pomoc s financováním a vše podle vašich představ zrealizujeme.

S rekonstrukcí pomůžeme i vám

Chcete zrekonstruovat starý dům? Toužíte po novém a funkčním bytovém jádru?

Od první schůzky do předání stavby

  • Konzultace
  • Projektové práce
  • Stavební povolení
  • Financování
  • Realizace

Vaše představy se stanou skutečností

Úspěšná rekonstrukce začíná kvalitním návrhem

Nejprve se sejdeme a probereme všechny vaše představy. Společně se podíváme na naše minulé úspěšné realizace i na inspirace, které jste si vyhledali na internetu nebo v časopisech o bydlení. Povíte nám o vašich plánech a vizích a my je převedeme do architektonického návrhu. Vaše sny i představy dostanou formu.

Nad vybraným návrhem se společně posadíme a vyladíme ho do posledního detailu. Zvolíme vhodné obklady, dlažbu nebo osvětlení, vybereme ideální kuchyňskou linku a nábytek a určíme také jeho uspořádání.

V rámci našich služeb připravíme projektovou dokumentaci, zařídíme vše potřebné pro vydání stavebního povolení a pomůžeme s výběrem vhodného financování. Poté už přistoupíme k samotné rekonstrukci. Vy se jen párkrát vyspíte a pak už si budete jen užívat výhod téměř nového domu nebo bytu.

Ověření řemeslníci i kvalitní materiály

Na tom všem nám záleží. Téměř 30 let se pohybujeme v oblasti stavebnictví a víme, co je opravdu důležité. Veškeré práce provádí osvědčení a spolehliví řemeslníci. Při rekonstrukcích používáme jen materiály od námi prověřených výrobců.

Individuální přístup, pečlivost a spolehlivost

Součástí kompletní rekonstrukce bytu jsou nejen stavební činnosti, ale také procesy, jež se týkají elektroinstalací, vodoinstalací, topenářství i závěrečného malování a vyčištění daného prostoru. S rekonstrukcí vám pomůžeme od začátku do konce a splníme vše, co slíbíme.

Už několik let vám plníme sny v oblasti bydlení. S rekonstrukcí pomůžeme i vám.

NAPIŠTE NÁM

Tady všude už mají zrekonstruováno

Pomůžeme s rekonstrukcí i vám?

PODÍVEJTE SE

Naše certifikace